7 Mikulík Patrik

#
7
Národnost
czeČesko
Post
Útočník
Aktuální tým
TJ Sokol Těmice
Otázka č. 1: Popiš svou dosavadní kariéru – kde jsi hrál za žáky, dorost a muže?

Své fotbalové působení jsem započal zhruba v deseti letech tady v Těmicích. Před tím jsem hrával hokej od sedmi let a k fotbalu jsem se  dostal později. Vlivem zdravotních problémů jsem byl nucen opustit hokej a následně zvolit sport jiný. Fotbal mě bavil odjakživa, takže když jsem měl možnost jít si nejprve zakopat s kamarády a pak si zahrát fotbal za žáky, neváhal jsem. Z žáků mám jen pozitivní vzpomínky, měli jsme skvělou partu a když jsme spolu hráli již nějaký ten rok, šly za námi vidět i výsledky. Vyzdvihl bych hlavně druhé místo v soutěži, kdy jsme ten rok skončili jen pár bodů od titulu. Vždycky jsem hrál za Těmice a chtěl jsem zůstat v Těmicích i v dorostu, nicméně z důvodů, které nechci komentovat, jsme byli spojeni se Bzencem a Syrovínem. Vytvořila se tedy dvě mužstva dorostu i mužů. Já v té době  hrával za tzv. „STB“, jak jsme to s radostí nazývali. Rok jsem odehrál za Bzenec B a další rok mě povolali do dorostu A. Zde jsem strávil také  sezónu a pak jsem přestal hrát fotbal na několik let. Teprve až se založily znovu Těmice, začal jsem znovu hrát, tentokrát za muže.

Otázka č. 2: Na kterém postu v sestavě se cítíš nejlépe?

Vždycky jsem byl ofenzivní hráč a bavilo mě tvořit hru,  proto jsem  hrál povětšinu času zálohu nebo útok. Nejlépe jsem se cítil ve střední záloze, nicméně v současné situaci, kdy hraji po letech za muže, spíše hledám svoji pozici a útok je momentálně optimálním místem.

Otázka č. 3: Jak hodnotíš dosavadní průběh sezóny 2017 – 2018 zhodnocení práce klubu a výsledků mužstva?

Můj názor je, že máme dobrou partu a to je základem pro nějaké budoucí výsledky. Tým pracuje a funguje, zvláštně na jaro jsme na tom herně velmi kvalitně. Když se někomu nepovede zápas, vždy je někdo, kdo ho zastoupí. Začátek sezóny byl samozřejmě těžký, nikdo nevěděl, jak si kdo sedne na trávníku a zda ta spolupráce bude fungovat. Teď na konci sezóny musím říct, že každý z týmu má svůj podíl na zatím výborně odehrané druhé polovině sezóny.

III.A třída muži

SezónaKlubBrankyOdehránoVýhryRemízyProhry
2018/2019TJ Sokol Těmice22142.8614.2942.86

III.C třída muži

SezónaKlubBrankyOdehránoVýhryRemízyProhry
2019/2020TJ Sokol Těmice2119.0927.2763.64
2017/2018TJ Sokol Těmice31637.5037.5025.00