4 Uhlíř Pavel

#
4
Národnost
cze Česká republika
Post
Obránce
Aktuální tým
Sokol Těmice
Otázka č. 1: Popiš svou dosavadní kariéru – kde jsi hrál za žáky, dorost a muže?
Tak začátek svojí fotbalové kariéry za žáky jsem měl v klubu Těmice, posléze když tady nebyl dorost, tak jsem dva roky hrál za dorost Domanín a následně jsem přešel zpět k TJ sokol Těmice za muže a pak vlastně po rozpadu a začátku Bzence B jsem přerušil fotbalovou kariéru a teď s ní znovu začínám opět za Těmice.

 

Otázka č. 2: Na kterém postu v sestavě se cítíš nejlépe?
Nejlepší post, na kterém jsem se kdy cítil, byl stoper, protože jsem ho dlouhodobě hrával, ale teď mám na starosti jiné úkoly, což je v podstatě obrana levého křídla.

 

Otázka č. 3: Jak hodnotíš dosavadní průběh sezóny 2017 – 2018 zhodnocení práce klubu a výsledků mužstva?
No tak s klubem jsme toho docílili celkem dost, našli se nějací sponzoři, dáváme nějakým způsobem dohromady kabiny, takže to zde nějakým způsobem funguje v návaznostech všeho možného i  se závlahou hřiště a dalších podobných věcí. V rámci výsledků fotbalového týmu jsem celkem spokojený, protože po nástupu, jak se říká na podzim, jsem sice stanovil metu jednu třetinu bodů,
což 10 bodů jsme si vlastně splnili, s čím jsem celkem spokojen a uvidíme, jak to bude ve výhledu na jaro, doufám, že aspoň nějakých 15 bodů získáme a budeme se prát nejenom o ten spodek, ale i  o střed tabulky.

III.C třída muži

SezónaKlubBrankyOdehránoVýhryRemízyProhry
2017/2018Sokol Těmice01540.0040.0020.00