5 Vajgara Michal

#
5
Národnost
czeČesko
Post
Záložník
Aktuální tým
TJ Sokol Těmice
Otázka č. 1: Popiš svou dosavadní kariéru – kde jsi hrál za žáky, dorost a muže?

Už úplně od malička jsem hrál  vždycky jenom v Těmicích, ať už za žáky, nebo za dorost. Později za muže jsem hrál chvilku za Bzenec „B“ a konečně nyní v nejlepších letech jsem opět nastartoval kariéru v obnoveném kádru Těmic.

Otázka č. 2: Na kterém postu v sestavě se cítíš nejlépe?

Vždycky jsem hrál jenom krajního záložníka, takže mohu těžko posuzovat. Střídačka je taky zajímavý post, tam se člověk ani tak nenaběhá (smích).

Otázka č. 3: Jak hodnotíš dosavadní průběh sezóny 2017 – 2018 zhodnocení práce klubu a výsledků mužstva?

Začátek sezóny a vlastně  i celý podzim byl takový vachrlatý. Spousta kluků hrálo po dlouhé době, takže jsme si potřebovali zvyknout na zápasový tlak, poznat terén a sami sebe. V jarní části soutěže už si to všechno sedlo a s tím začaly přicházet i výsledky. Samozřejmě kromě výsledků je důležitá i parta a ta si myslím, že je v současné době jedna z nejlepších, jakou klub pamatuje. Závěrem bych chtěl poděkovat vedení klubu za jejich práci a vytrvalost. Nebýt jejich snahy a píle, tak se tady nic takového nevybudovalo. Doufám, že vydrží zápal nejenom jim, ale i všem hráčům, ať už teď, nebo v dalším století historie klubu, aby nedošlo znovu k jeho zániku.

III.C třída muži

SezónaKlubBrankyOdehránoVýhryRemízyProhry
2017/2018TJ Sokol Těmice00000