Post: Brankář

Pavlica Tomáš

Otázka č. 1: Popiš svou dosavadní kariéru – kde jsi hrál za žáky, dorost a muže?
Začínal jsem za žáky tedy v Těmicích, ty jsem tady dohrál a potom do dorostu jsem přešel pod Bzenec, kde jsem hrál chvíli za „B“ dorost. Pak jsem přešel do „A“, kde  jsem vypomáhal „B“ mužům, kam jsem potom také přešel a hrál až do jeho zrušení. Pak asi po třech letech jsem začal opět tady v Těmicích za muže.

 

Otázka č. 2: Na kterém postu v sestavě se cítíš nejlépe?
Asi v té bráně.

 

Otázka č. 3: Jak hodnotíš dosavadní průběh sezóny 2017 – 2018 zhodnocení práce klubu a výsledků mužstva?
Začátky byly takové rozporuplné, byly těžké, ale postupně si to sedlo, trénujeme naplno. Vedení taky maká, takže si myslím, že to jaro vypadá velmi dobře a i ty výsledky stojí za to.

Rachvala Petr

Otázka č. 1: Popiš svou dosavadní kariéru – kde jsi hrál za žáky, dorost a muže?

Moje fotbalová kariéra není nijak pestrá, co se týká oddílů. Moje první fotbalové začátky byly samozřejmě tady v Těmicích za žáky a dorost. Můj první debut za muže v brance byl v mých 17 letech (to byl rok 1996), následně ve zhruba 22 letech jsem hostoval jednu sezónu ve Bzenci v 1A. třídě a pak se vrátil zpět do Těmic. Domnívám se, že zde od roku 2007-2016 byl Bzenec „B“, kde jsem pokračoval a po jeho zániku jsem šel na výpomoc na jednu sezónu do Domanína a nyní hájím s velkou ctí opět těmickou branku.

Otázka č. 2: Na kterém postu v sestavě se cítíš nejlépe?

Já myslím, že mě po těch téměř 22 letech v brance všichni znají, kde se cítím nejlépe. Přiznám se trochu nerad, ale pomalu si zvykám na nový post a to je role funkcionáře, tj. předseda  + trenér.

Otázka č. 3: Jak hodnotíš dosavadní průběh sezóny 2017 – 2018 zhodnocení práce klubu a výsledků mužstva?

Podzimní sezóna byla hodně seznamovací a  hráči se hledali. I když se trénovalo, tak nám to nešlo. Myslím, že velmi nám pomáhá spolupráce s M. Hlahůlkem a základ byl zimní příprava plus soustředění,jak na fyzičku,tak i kolektiv.Jarní část už je  herně daleko lepší a jsem rád, že dokážeme uhrát body se soupeři i z horních řad. Hlavně velká pochvala většině hráčů za výborný přístup k tréninkům, za jejich nasazení v zápase a taky účast na trénincích – v úterý 9-10, v pátek 13-14 hráčů, což je super a vážím si toho. Hodnocení klubu nechám na jiných. Výsledky jsou nad moje očekávání dobré a hlavně mě těší předvedená hra. A také poděkování fanouškům, kteří nás chodí povzbuzovat.